Špenátové halušky

Struhadlo na halušky

Při domácí přípravě halušek se rozhodně neobejdete bez cedníku nebo struhadla na halušky. Struhadlo je však daleko praktičtější záležitost. Důvod? Snadno se používá, údržba je naprosto jednoduchá a práci se struhadlem na halušky si nemůže vynachválit kdejaká hospodyně. Jak tedy struhadlo na halušky funguje a jaká je jeho běžná cena?

Cena struhadla na halušky rozhodně není nijak výrazně vysoká. V zásadě jej lze pořídit do 250,- Kč a věřte, že tento kuchyňský doplněk rozhodně využijete i při více kuchařských příležitostech, než jen při přípravě slovenských halušek. A jak struhadlo na halušky funguje v praxi? Stačí ho jen postavit na okraje hrnce, ve kterém vám vře voda na halušky.

K dispozici je v horní části plastový zásobník, do kterého už jen dáte těsto a pohybem sem a tam těsto samo padá přímo do hrnce s vroucí vodou. Bonus pro vás je, že součástí některých struhadel na halušky jsou dokonce i recepty, jak efektivně a rychle halušky připravit nebo jak některé základní recepty vylepšit.

Struhadlo na halušky je vynikající prostředek pro rychlou a velmi snadnou přípravu klasických slovenských halušek nebo vynikajících domácích bramborových strapaček.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kuchyňské potřeby na halušky a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.